Balík do ruky / Balík na poštu


Stáhnout a vyplnit pouze pro windows

Stáhnout v PDF

Informace:
Formulář se používá pro vnitrostátní přepravu balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice. Je poskytována garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den. Podání balíku je možné na vybraných poštách. Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení. Ve vybraných lokalitách je nabízena volba odpoledního doručování. Možnost garantovaného času dodání do 10./12./14. hodiny nebo v sobotu. Adresát je informován o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. S adresátem se neustále komunikuje. Pokud upřednostňuje osobní vyzvednutí balíku, na rozdíl od konkurence je uložen na poště. Udaná cena balíku do hodnoty 50 000 Kč je zahrnuta již v základní ceně služby. Pokud jste odesílatelem balíku, stačí zabalenou zásilku podat na poště spolu se správně vyplněným podacím lístkem. Pokud chcete, aby byl adresát o příchodu balíku předem elektronicky informován – stačí vyplnit na podacím lístku mobilní spojení na adresáta anebo e-mailovou adresu. Za uvedení kontaktu na adresáta získává odesílatel slevu ze základní ceny služby. Odesílatel si na základě smlouvy může objednat svoz a nemusí na poštu.

Formulář vydává:
Česká pošta (ČP)

Změny oproti předchozímu vzoru

#zmeny

Související formuláře

    #souvisejiciform

Výhody FORM studia proti stažení PDF

 PDF souborFORM studio
TiskAnoAno
Vyplnění na počítačiNeAno
KontrolyNeAno
VýpočtyNeAno
Elektronické podáníNeAno
ArchivaceNeAno
  Stáhnout PDF Vyzkoušet
Stáhnout PDF Vyzkoušetjen pro windows
 

Stáhněte si zdarma software, se kterým jednoduše vyplníte, vytisknete i elektronicky podáte tento formulář – a přes 2.000 dalších.

Software pro Windows, se kterým jednoduše vyplníte, vytisknete i elektronicky podáte více než 2000 formulářů.

Proč si pořídit FORM studio a nevyužít raději formuláře jinde na internetu?

Protože to chcete dělat rychle, pohodlně a neztrácet čas.

Netrapte se hledáním formulářů a zjištováním, jak je správně vyplnit a podat na úřad, když u každého je to jiné.

FORM studio je inteligentní software, který vše dělá za vás. V databázi formulářů rychle najde ten váš. Sám provádí výpočty a automaticky doplňuje údaje z předchozích formulářů. Na různé instituce podává různé formuláře vždy jednotným způsobem.

Podívejte se na hlavní výhody softwaru

Vyzkoušejte naši EET pokladnu