Osvědčení o souborné jistotě - TC 31


Stáhnout a vyplnit pouze pro windows

Stáhnout v PDF

Informace:
UPOZORNĚNÍ: Formulář je možné podat pouze na originálním tiskopise, který si musíte vyzvednout na úřadě. Ve FORM studiu jej můžete vyplnit, ale vytisknout lze pouze zadané údaje do originálního tiskopisu. Použití souborné jistoty představuje zjednodušení udělované na základě povolení. Žadatel musí vyplnit žádost, kterou musí schválit příslušný orgán. Při propuštění zboží do společného tranzitu/tranzitu Společenství je clo a jiné poplatky za zboží dočasně pozastaveno. Aby se zajistilo, že budou cla a jiné poplatky uhrazeny, vznikne-li v průběhu tranzitní operace (celní) dluh, je na hlavním povinném požadováno poskytnutí jistoty. Jistota může být poskytnuta složením hotovosti nebo stanovením ručitele. Jistota může mít formu jednotlivé jistoty, která zajišťuje jednu tranzitní operaci, nebo souborné jistoty, která zajišťuje několik operací. Jednotlivá jistota poskytovaná ručitelem může mít formu záručních dokladů, které vydá ručitel hlavním povinným. Použití souborné jistoty představuje zjednodušení standardních pravidel pro tranzit a podléhá proto povolení. V rámci tranzitu Společenství je jistota platná ve všech členských státech a v Andorském knížectví i Republice San Marino.

Změny oproti předchozímu vzoru

#zmeny

Související formuláře

    #souvisejiciform

Výhody FORM studia proti stažení PDF

 PDF souborFORM studio
TiskAnoAno
Vyplnění na počítačiNeAno
KontrolyNeAno
VýpočtyNeAno
Elektronické podáníNeAno
ArchivaceNeAno
  Stáhnout PDF Vyzkoušet
Stáhnout PDF Vyzkoušetjen pro windows
 

Stáhněte si zdarma software, se kterým jednoduše vyplníte, vytisknete i elektronicky podáte tento formulář – a přes 2.000 dalších.

Software pro Windows, se kterým jednoduše vyplníte, vytisknete i elektronicky podáte více než 2000 formulářů.

Proč si pořídit FORM studio a nevyužít raději formuláře jinde na internetu?

Protože to chcete dělat rychle, pohodlně a neztrácet čas.

Netrapte se hledáním formulářů a zjištováním, jak je správně vyplnit a podat na úřad, když u každého je to jiné.

FORM studio je inteligentní software, který vše dělá za vás. V databázi formulářů rychle najde ten váš. Sám provádí výpočty a automaticky doplňuje údaje z předchozích formulářů. Na různé instituce podává různé formuláře vždy jednotným způsobem.

Podívejte se na hlavní výhody softwaru

Vyzkoušejte naši EET pokladnu