EET zvládnete hravě
s ENTER pokladnou

  • Nekupujte nové zařízení
  • Stačí vám libovolný PC s Windows
  • Nebo telefon s Androidem
  • Blesková a jednoduchá obsluha
  • Není nutná tiskárna,
    ekologičtější je elektronická účtenka
  • Ale tisknout účtenky umí také skvělě

Poté, co jsem vyměnil drahou pokladnu s problémy za ENTER pokladnu jsem nadšený.

Stačí mi starší PC, a za necelou tisícovku ročně mám EET vyřešeno. Navíc mi sleduje zásoby na skladě, vystavuje faktury. Prostě vše co potřebuji.

S EET nemám žádnou práci navíc a v ENTER pokladně mám perfektní přehled o všem.

Radek, majitel kavárny

Vyzkoušet zdarma

Plná verze 30 dnů na vyzkoušení + období do 1.5.2020 zdarma!

Pro specialisty

EET pokladna a fakturace pro Windows

Období do 1.5.2020 ZDARMA

dále pak 149 Kč měsíčně
(včetně DPH při ročním předplatném)

Koupit licenci

EET jednoduše na vašem počítači

Pokud máte počítač s Windows nebo chytrý mobil s Androidem, není potřeba kupovat žádné zařízení. Stačí vám softwarová ENTER pokladna s opravdu jednoduchým ovládáním. Vyzkoušejte zdarma na 30 dní. Není potřeba nic složitě nastavovat. Stačí zadat placenou částku nebo klepnutím vybrat zboží či službu z ceníku a vystavit účtenku.

ENTER pokladna

Získáte perfektní přehled

V ENTER pokladně máte k dispozici přehledy o prodeji za libovolné období. Pokud prodáváte kromě služeb také zboží nebo výrobky, budete mít přehled i o tom kolik jste čeho prodal(a) a kolik máte ještě v zásobě. To vše bez jakékoliv práce navíc.

ENTER pokladna

S minimálními náklady

Neutrácejte za drahé zařízení na EET když máte počítač. Vyzkoušejte si ENTER pokladnu měsíc zdarma a jestli se vám bude líbit, pak vás celé EET bude stát jen 149 korun měsíčně. Pokud máte tiskárnu, můžete tisknout účtenky na ní. Nebo přispějte k ekologii a posílejte zákazníkům účtenku e-mailem či elektronicky přes web.

ENTER pokladna

Fakturujete zákazníkům? Žádný problém

V ENTER pokladně vytvoříte fakturu stejně jednoduše jako když prodáváte za hotové. Klepnutím vybetere službu nebo zboží, přidáte jméno a adresu zákazníka a jedním tlačítkem fakturu vytisknete nebo odešlete. Pokud je zákazníkem firma, stačí zadat její IČO a vše ostatní se doplní automaticky.

ENTER pokladna

Mnoho dalších funkcí a podpora

Uživatelé oceňují jednoduchost používání a při tom množství užitečných funkcí pro různé typy podnikání jako služby, obchod, restaurace, výroba. ENTER pokladna umí sledovat stav a pohyb zboží nebo materiálu, má přehledné sestavy s možností úprav, exporty a další vychytávky. K tomu máte i telefonickou technickou podporu. Více zde ...

ENTER pokladna

Máme skvělou mobilní aplikaci

Se super jednoduchým ovládáním. Účtenky na hotovost, platby kartou nebo už brzy i vytvoření faktury. Žádné vypisování, jen pár klepnutí prstem a v mžiku pošlete doklad zákazníkovi na jeho mobil nebo ho vytisknete.

Pracujeme ještě na dalších vylepšeních jako fakturace, připojení platebního terminálu na karty nebo administrace přes webové rozhraní, přehledy, statistiky, sestavy...

ENTER pokladna