Stereo - ekonomický software

  • Kompletní účetní agenda podnikatele a malé firmy.
  • Elektronická podání, datové schránky, stovky formulářů
    + funkce FORM studia

Vyzkoušet zdarma Koupit

Podpora

Technická podpora

Telefonická linka

Pro uživatele programu Stereo je k dispozici linka technické podpory na čísle 582 374 134.

Než zavoláte nebo napíšete zvůj dotaz, doporučujeme mrknout na informace a časté dotazy, kde najdete řešení nejfrekventovanějších problémů.

Provozní doba telefonické technické podpory je v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. Od 6. ledna do konce března je linka v provozu do 17:00 hod. Pokud váš dotaz není akutní, pošlete nám prosím e-mail pomocí kontaktního formuláře.

On-line podpora přímo na vašem počítači

Po konzultaci s pracovníkem technické podpory je možné dohodnout vzdálené připojení, kdy vám pomůžeme přímo na vašem počíači. Pro připojení přejděte na stránku on-line podpory.

On-line školení, konzultace, technická pomoc

Školení, konzultace nebo technickou pomoc provádíme on-line (pomocí vzdáleného připojení přes internet) prostřednictvím programu TeamViewer.

Výhodou je, že školitel nebo pracovník technické podpory se může celou dobu věnovat vašim konkrétním požadavkům. Cena je 500,- Kč za každou započatou hodinu. Technickou pomoc do půl hodiny poskytneme zdarma. Pro školení musíte mít počítač s připojenými reproduktory a mikrofonem.

V případě zájmu o školení nebo konzultaci kontaktujte pracovníky technické podpory.

Servis u zákazníka neposkytujeme

Servisní zásahy, školení, konzultace ani jiný servis, kdy by technik cestoval přímo k uživateli, neposkytujeme. Stereo je software, který nevyžaduje specializovanou instalaci ani údržbu. Většinu problémů pomohou vyřešit pracovníci technické podpory po telefonu. V případech, kdy je to vhodnější nebo rychlejší, mohou využít vzdálený přístup k počítači, pomocí kterého pracují stejně, jako by byli přímo u vás.

Převod dat z předchozích verzí programu

Převod dat z verze předchozího roku spustíte v programu volbou Soubor/ Import. Pokud chcete převést data z programu Stereo přes více roků, kdy jste neměli zakoupenou službu Servis, můžeme vám s tím pomoci. Cena služby je 500,- Kč nezávisle na počtu let a počtu převáděných firem.

Přechod z jiných programů

Pokud chcete přejít na Stereo z jiného programu, pokusíme se vám pomoci s převodem adresáře a skladových karet. Kontaktujte technickou podporu, kde se dozvíte, jak přejít co nejjednodušším způsobem.

Informace o podmínkách nakládání s daty

Pokud je pro vyřešení problému nebo dotazu nezbytné předat technické podpoře data uživatele, dodržujeme přísné podmínky pro jejich zabezpečení. Podrobnosti najdete v prohlášení.

Uživatelská zóna

On-line faktury, změna kontaktních údajů, informace o licencích

Uživatelská zóna je zabezpečená stránka, na které uživatel programu FORM studio nebo Stereo najde veškeré informace související se zakoupenou licencí. Přístup k uživatelské zóně je zabezpečen identifikačním kódem a heslem. Po přihlášení zde můžete:

  • změnit svoje kontaktní a fakturační údaje
  • nastavit e-mailové adresy pro zasílání informací o aktualizacích (INFO)
  • najít licenční údaje ke svým programům
  • zobrazit, vytisknout a stáhnout faktury za programy a služby více o elektronických fakturách »
  • otevřít objednávku služby Servis, pokud ještě předplatné na další období nemáte

Přístupové údaje dostává každý uživatel automaticky se zakoupenou licencí.

Vstoupit do uživatelské zóny