Časté dotazy


Instalace STEREA 2012 a převod dat z loňské verze


Dotaz:
Jak postupovat při přechodu na novou verzi programu - Stereo 2012 a jak převést data z loňské verze?

Řešení:
Instalace Sterea 2012 a převod dat z předchozí verze

1) Stáhněte si instalační soubor Sterea 2012. Aktuální verze je k dispozici v sekci Ke stažení. Soubor doporučujeme nejprve stáhnout do složky, kam ukládáte stažené soubory.

2) Ze staženého souboru dvojitým kliknutím myši spusťte instalaci programu. Objeví se dialog spuštění souboru. Klepněte na tlačítko spustit. Otevře se průvodce instalací programu. Postupujte podle pokynů průvodce.

3) V průvodci instalace vás program vyzve k zadání licence. Licence byla zaslána na váš e-mail, po úhradě zálohové faktury za Servis 2011. Licenční údaje můžete zadat i později v programu v nabídce Ostatní/Nastavení programu/Licence. V případě problémů se zadáním licence si prohlédněte návod.

4) Proveďte převod dat ze Sterea 2011 pomocí volby Soubor/Import - Stereo 2011 - ekonomický software 13.x.x. Při převodu dat nesmí být program Stereo 2011 spuštěný.

Instalace síťové verze STEREA 2012 a převod dat z loňské verze.

Informace, jak postupovat na přelomu roku, naleznete zde.

Pomoc při řešení problémů

Pokud nemůžete najít licenční údaje k programu Stereo 2012, prohledejte pozorně došlé e-maily v době 20 dnů od úhrady služby Servis 2012. Všem uživatelům tyto informace zasíláme na kontaktní e-mail. Ve zprávě najdete licenční údaje a daňový doklad ve formátu PDF. Pokud licenční informace nenajdete, kontaktujte obchodní oddělení.
Vystavené faktury máte k dispozici on-line na firemním webu www.kastnersw.cz. V případě technických problémů při instalaci nebo převodu dat kontaktujte technickou podporu.

Zpět na předcházející stránku