Časté dotazy


Instalace STEREA 2020 a převod dat z loňské verze


Dotaz:
Jak postupovat při přechodu na novou verzi programu - Stereo 2020 a jak převést data z loňské verze?

Řešení:
Instalace Sterea 2020 a převod dat z předchozí verze

1) Stáhnete si instalační soubor Sterea 2020. Po jeho vydání jej najdete na stránce Ke stažení. O vydání Sterea 2020 se dovíte z e-mailového zpravodaje INFO. Soubor doporučujeme nejprve stáhnout do složky, kam ukládáte stažené soubory.

2) Ze staženého souboru dvojitým kliknutím myši spusťte instalaci programu. Objeví se dialog spuštění souboru. Klepněte na tlačítko spustit. Otevře se průvodce instalací programu. Postupujte podle pokynů průvodce.

3) V průvodci instalace vás program vyzve k zadání licence. Licence byla zaslána na váš e-mail, po úhradě zálohové faktury za Servis 2020. Licenční údaje můžete zadat i později v programu v nabídce Ostatní/Nastavení programu/Licence. V případě problémů se zadáním licence si prohlédněte návod.

4) Proveďte převod dat ze Sterea 2019 pomocí volby Soubor/Import - Stereo 2019 - ekonomický software 21.x.x. Při převodu dat nesmí být program Stereo 2019 spuštěný.

5) Vyberte nebo zadejte cestu do složky, kde je uložena loňská verze programu Stereo (např. C:\Stereo2019 v20).

6) Stiskněte tlačítko Další a vyberte firmy, které chcete převést.

7) Stiskněte tlačítko Dokončit.

8) Prohlédněte si, vytiskněte nebo uložte Protokol o importu dat.

9) Po dokončení převodu dat spusťte údržbu dat, kterou vám program nabídne.

10) Zkontrolujte namátkově převedená data.

Instalace síťové verze STEREA a převod dat z loňské verze.

Informace, jak postupovat na přelomu roku, naleznete zde.

Pomoc při řešení problémů

Pokud nemůžete najít licenční údaje k programu Stereo 2020, prohledejte pozorně došlé e-maily v době 10 dnů od úhrady služby Servis 2020. Všem uživatelům tyto informace zasíláme na kontaktní e-mail. Ve zprávě najdete licenční údaje a daňový doklad ve formátu PDF. Pokud licenční informace nenajdete, kontaktujte obchodní oddělení.
Vystavené faktury i licenční údaje máte k dispozici také on-line v Uživatelské zóně. V případě technických problémů při instalaci nebo převodu dat kontaktujte technickou podporu.

Zpět na seznam řešení

EET         POKLADNA A FAKTURACE v mobilu nebo na notebooku         vyzkoušejte ZDARMA