Platba kartou nebo platebním tlačítkem bank


V našem elektronickém obchodě můžete platit kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Je to cesta, jak celou objednávku a dodání objednaného produktu značně urychlit. Licenční údaje vám pošleme ihned po zaplacení.

Platba kartou je zcela bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení karetních asociací, umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Využíváme platební bránu ComGate a tak mimo plateb kartou, můžete využít i převod peněz pomocí platebního tlačítka - pokud používáte internetbanking. To vás přesměruje na stránku vaší banky, kde provedete autorizaci platby standardním způsobem. Výhodou je, že i při tomto způsobu placení vám přijdou licenční údaje během několika minut.

I když nepoužijete výše zmíněné možnosti, můžete získání licence urychlit tak, že pokud máte Fio banku, zadáte příkaz k úhradě z ní, anebo z jiné banky s využitím expresní platby. Pak vám licence přijde do 10 minut od připsání patby na náš účet.

Fakturu - daňový doklad a další nformacemi k zakoupené licenci vám pošleme následující pracovní den.

Zpět na předcházející stránku