Internetový obchod - platba kartou

V našem elektronickém obchodě můžete platit také kartami MasterCard a VISA. Je to cesta, jak celou objednávku a dodání objednaného produktu značně urychlit. Platba kartou je zcela bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a VISA, umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Jaké karty přijímáme?

  • VISA
  • VISA Electron
  • MasterCard
  • Maestro (v případě, že vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)

Přijímáme všechny karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard. České banky však většinou umožňují používání pouze embosovaných (reliéfních) karet - tedy nikoli elektronické karty VISA Electron a Maestro. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou výhradně určeny k nákupu na internetu. Informujte se u své banky o možnosti používání vaší karty k placení na internetu.

Přítomnost log Verified by VISA kartové asociace VISA a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Zpět na předcházející stránku

Vyzkoušejte naši EET pokladnu