FORM studio

649 formulářů + software

Vyplníte a elektronicky podáte. Rychle a stejným způsobem na všechny úřady.

zdarma

můžete vyplnit a podat 5 formulářů

Vyzkoušet

Stáhněte a nainstalujte si FORM studio a formuláře

od 1 290 Kč

neomezená licence

Koupit

FORM studio

Formuláře

Koupit

Stáhnout

Podpora

FORM studio

Formuláře

Koupit

Stáhnout

Podpora

Novinky, informace, aktualizace
Časté dotazy (FAQ)
Technická podpora

Potřebujete poradit?

Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Nebo použijte chat bublinou vlevo dole.


Aktualizace

Formuláře i programové soubory průběžně aktualizujeme. Zjišťování aktualizací dělá program automaticky na pozadí (pokud to nevypnete) a ozve se vždy, když je něco nového ke stáhnutí. Pro počítače bez přístupu na internet si můžete stáhnout aktualizační soubor v sekci

Stáhnout.

Historie aktualizací

Poslední aktualizace

17. 10. 2023

Vydána nová verze FORM studio 2024 (ver. 21.1.1).

17. 10. 2023

Nový formulář - Potvrzení o výkonu zaměstnání se stálým pracovištěm pod zemí v hlubinných dolech.

26. 9. 2023

Vydána nová verze FORM studio 2023 (ver. 20.1.5) - Promítnuto zrušení původních služeb rejstříku ARES a změna na nový web ares.gov.cz.

14. 9. 2023

Nové formuláře skupiny Správa sociálního zabezpečení. Dále formuláře Žádost o zápis změn údajů v registru silničních vozidel, Čestné prohlášení k žádosti o odstranění tvrdosti ČPZP, Náhrada ztráty na výdělku po dobu PN.

17. 5. 2023

Vydána nová verze FORM studio 2023 (ver. 20.1.4) - aktualizace funkcí pro podepisování certifikátem s novějším zabezpečením delším klíčem, do upozornění na platby doplněna příloha v PDF s QR kódem pro platby, další drobné změny a opravy. Nové formuláře - Plná moc ke službám a tiskopisům ČSSZ, Oznámení o zmocnění ke službám a tiskopisům ČSSZ (pro zmocněnou osobu).

23. 2. 2023

Nové formuláře - Žádost o úhradu poskytnuté náhrady mzdy (platu) při pracovním volnu souvisejícím s akcí pro děti a mládež, Přihlášení, odhlášení nebo oznámení změn zaměstnavatele OZP, Žádost o příspěvek na zdravotní programy pro rok 2023 ZPŠ. Změny a opravy dalších formulářů.

1. 2. 2023
Nové formuláře - Oznámení o získání prostředků, které budou nebo byly použity na obstarání vlastní bytové potřeby vz. 1, PVPOJ - Přehled o výši pojistného (platný od února 2023), Oznámení záměru uplatňovat slevu na pojistném za zaměstnance.
18. 1. 2023

Nové formuláře - Přehled o příjmech a výdajích OSVČ pro ČSSZ za rok 2022, Přehled pro ZP za rok 2022 (jednotný formulář pro všechny zdravotní pojišťovny), Hlášení plátce daně o provedení srážky vz. 15, Osvědčení o osvobození od DPH nebo spotřební daně vz. 5. Dále formuláře skupin Správa sociálního zabezpečení, Zdravotní pojišťovny a další.

12. 1. 2023

Vydána nová verze FORM studio 2023 (ver. 20.1.2) - drobné změny a opravy.

4. 1. 2023

Nové formuláře - Přiznání k DPFO vz. 28, Přiznání k DPFO pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti vz. 5, Přiznání k DPPO (dani z příjmů právnických osob) vz. 33, Přiznání k DS (dani silniční) vz. 19. Dále formuláře týkající se paušálního režimu, formuláře skupiny Závislá činnost a další.

Roční předplatné aktualizací

Servis 2024

Služba, která zahrnuje pro rok 2024 tyto výhody:

  • Aktualizace - legislativní změny, nové formuláře, nové funkce a vylepšení programu (až do vydání FORM studia 2025). Jsou vydávány průběžně a jsou dostupné přímo z programu přes internet.
  • Technická podpora - telefonicky nebo e-mailem, po domluvě i online připojení pomocí vzdáleného přístupu. Zkušení pracovníci vám ochotně poradí s řešením vašeho problému.
  • E-mailový zpravodaj INFO - informace o vydání aktualizací, změnách a novinkách. Službu lze kdykoliv objednat nebo odhlásit v uživatelské zóně.

Noví zákazníci získávají s pořízením programu automaticky službu Servis zdarma pro aktuální rok, při pořízení programu po 30.6. pak i pro následující rok. Pro další roky je služba Servis placená, za cenu podobnou jako prvotní nákup licence viz ceník.

Objevila se neočekávaná chyba. Klepněte prosím na Obnovit stránku

🗙

Probíhá připojování k webu kastnersw.cz ...

Pokud to trvá delší dobu, tak:

• může být problém v internetovém připojení

• nebo probíhá update serveru

• můžete zkusit stránku otevřít v novém okně

Prebieha pripájanie k webu kastnersw.cz ...

Ak to trvá dlho, tak:

• môže byť problém v internetovom pripojení

• alebo prebieha update serveru

• môžete skúsiť stránku otvoriť v novom okne