FORM studio

729 formulářů + software
Vyplníte a elektronicky podáte. Rychle a stejným způsobem na všechny úřady.

zdarma

můžete vyplnit a podat 5 formulářů

Stáhnout

*aplikace pro Windows

od 1 290 Kč

neomezená licence

Koupit

FORM studio

Formuláře

Koupit

Stáhnout

Podpora

FORM studio

Formuláře

Koupit

Stáhnout

Podpora

Aktualizace
Časté dotazy (FAQ)
Technická podpora

Potřebujete poradit?

Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Nebo použijte chat bublinou vlevo dole.

Aktualizace

Formuláře i programové soubory průběžně aktualizujeme. Zjišťování aktualizací dělá program automaticky na pozadí (pokud to nevypnete) a ozve se vždy, když je něco nového ke stáhnutí. Pro počítače bez přístupu na internet si můžete stáhnout aktualizační soubor v sekci

Stáhnout.

Historie aktualizací

Poslední aktualizace

13. 10. 2022

Nový formulář - Souhlasné prohlášení o vzniku změně zániku práva k nemovitosti. Změny a opravy ve formulářích.

11. 10. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2023 (ver. 20.1.1).

22. 9. 2022

Nové formuláře skupin Nemovitosti, Správa sociálního zabezpečení, Úřad práce a skupiny Sociální podpora.

17. 8. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2022 (ver. 19.1.8) - úprava funkce pro ověření DIČ v registru VIES, po aktualizaci služeb registru.

8. 7. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2022 (ver. 19.1.7) - drobné změny a opravy. Nové formuláře skupiny Správa sociálního zabezpečení a skupiny Zdravotní pojišťovny.

20. 4. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2022 (ver. 19.1.6) - drobné změny a opravy. Nový formulář Oznámení o nástupu do zaměstnání - hromadné elektronické podání (platné od 1.4.2022). Nové formuláře skupiny Spotřební a ekologické daně a Úřad práce.

1. 3. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2022 (ver. 19.1.5) - Aktualizace certifikátu pro el. podání na ČSSZ. Drobné změny a opravy ve formulářích.

16. 2. 2022

Aktualizace formulářů: Doplněna možnost elektronického podání formuláře Přiznání k DPFO (dani z příjmů fyzických osob) vz. 27. Nové formuláře - Vyúčtování odvodu z elektřiny ze slunečního záření vz. 6, Hlášení plátce daně o provedení srážky vz. 14, Přihláška k dobrovolné účasti na důchodovém pojištění, Záznamy zaměstnavatele k žádosti o krizové ošetřovné, Plná moc ke službám a tiskopisům ČSSZ, Výkazy pro intrastat, Doklad o výši čtvrtletního příjmu.

25. 1. 2022

Aktualizace formulářů: Nové formuláře skupiny Spotřební daně. Dále formuláře Přiznání k DPFO (dani z příjmů fyzických osob) vz. 27, Přehled o příjmech a výdajích OSVČ pro ČSSZ za rok 2021, Přehled pro ZP za rok 2021 - jednotný formulář pro všechny zdravotní pojišťovny, Oznámení o příjmech plynoucích do zahraničí podle § 38da vz. 17, Ohlášení plnění povinného podílu osob se zdravotním postižením na celkovém počtu zaměstnanců, Výpočet daně a daňového zvýhodnění u daně z příjmů FO ze závislé činnosti vz. 26.

13. 1. 2022

Vydána nová verze FORM studio 2022 (ver. 19.1.4) - oprava aktualizace seznamů. Nové formuláře skupiny Závislá činnost. Dále formuláře - Přiznání k DPPO (dani z příjmů právnických osob) vz. 32 (+ přílohy), Přiznání k DS (dani silniční) vz. 18, Přiznání k dani z nemovitých věcí vz. 18, Žádost o kompenzační bonus 2022 a další

Roční aktualizace

Servis 2023

Služba, která zahrnuje pro rok 2023 tyto výhody:

  • Aktualizace - legislativní změny, nové formuláře, nové funkce a vylepšení programu (až do vydání FORM studia 2024). Jsou vydávány průběžně a jsou dostupné přímo z programu přes internet.
  • Technická podpora - telefonicky nebo e-mailem, po domluvě i online připojení pomocí vzdáleného přístupu. Zkušení pracovníci vám ochotně poradí s řešením vašeho problému.
  • E-mailový zpravodaj INFO - informace o vydání aktualizací, změnách a novinkách. Službu lze kdykoliv objednat nebo odhlásit v uživatelské zóně.

Noví zákazníci získávají s pořízením programu STEREO automaticky službu Servis zdarma pro aktuální rok, při pořízení programu po 30.6. pak i pro následující rok. Pro další roky je služba Servis placená, za cenu podobnou jako prvotní nákup licence viz ceník.

Objevila se neočekávaná chyba. Klepněte prosím na Obnovit stránku

🗙

Probíhá připojování k webu kastnersw.cz ...

Pokud to trvá delší dobu, tak:

• může být problém v internetovém připojení

• nebo probíhá update serveru

• můžete zkusit stránku otevřít v novém okně

Prebieha pripájanie k webu kastnersw.cz ...

Ak to trvá dlho, tak:

• môže byť problém v internetovom pripojení

• alebo prebieha update serveru

• môžete skúsiť stránku otvoriť v novom okne